paris when it sizzles

You are not connected. Please login or register

amelkowe loff!

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 amelkowe loff! on Sro Lut 19, 2014 10:57 pm

szukam dla amelki tak:

rodzeństwa - braci, sióstr cała wuchta! ogólnie by się kochali ale też kłócili, norma

chłooców do romansów, by nie bylo jej nudnawo

chłopca do big love :flower: taki który by pokazał jej co to jest miłość i by się w końcu nie brała, oczywiście nie będzie tak prosto

jakiś przyjaciół w tym chce współlokatorów, najlepiej i facetów i laski!

rodzinke inna tez przyjme, zreszta wszystkich, chce DRAM <3

Zobacz profil autora

2 Re: amelkowe loff! on Czw Lut 20, 2014 6:46 pm

• starsza siostra carlton?   ktora ja traktuje z takim przymruzeniem oka, skoro amelie to studentka i nie wiadomo co, a carlton to bedzie troche rozpieszczony bachor, ktory nadal mieszka z rodzicami, itd.

• w sumie jakiegos chlopca tez bym ci chetnie zrobila... mam zamiar zrobic jakiegos biednego imigranta, to by nawet byl fajny plot z tym, skoro ona jest kasiasta.

Zobacz profil autora

3 Re: amelkowe loff! on Czw Lut 20, 2014 8:14 pm

moze być tylko wtedy carlton musi być młodsza od amelci czyli min. 1991 rocznik!

a o do chłopca to by bylo spoko, drama z rodziną że on biedny a ona bogata, wszyscy będa jej wmawiać że leci na jego kasę, to można jeszcze wpleść w to kogoś kogo rodzice będą chcieli jej wcisnąć, dramat!

Zobacz profil autora

4 Re: amelkowe loff! on Czw Lut 20, 2014 8:48 pm

ok, zmienie jej na jakies osiemnascie, bo i tak mialam zamiar, nie wiem czemu ma niby 23 lata!

+ w takim razie dostajesz mego meksykanca flavio, moga sie poznac tam, gdzie on pracuje, czyli przy naprawie butow!

Zobacz profil autora

5 Re: amelkowe loff! on Pią Lut 21, 2014 9:56 am

okej, słodziak z niego! <3

Zobacz profil autora

Sponsored content

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]