paris when it sizzles

You are not connected. Please login or register

marie

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 marie on Wto Lut 25, 2014 10:01 pm

zajebista chata.   

Zobacz profil autora

2 Re: marie on Wto Lut 25, 2014 10:05 pm

connor po tym co zrobił swojemu koledze, bardzo się nudził. wziął szybki prysznic, napisał do marie, przebrał się i postanowił że w końcu trzeba ją odwiedzić. kupił jakieś kwiatki po drodze, dobre wino miał w barku. seksownie ubrany, taki lekko zmęczony, cały connor. zadzwonił do jej drzwi.

Zobacz profil autora

3 Re: marie on Wto Lut 25, 2014 10:27 pm

Pewnie zadowolona sama z siebie, że w końcu udało jej się spełnić jeżeli chodzi o faceta, przygtowałą się idealnie na ten wieczór. Wyglądała jak zwykle niewinnie, różowe szorty i koszulka do bicia żony,a  jej ciało pachniało pewnie jakimś fajnym balsamem z VS, bo one są najlepsze. Gdy tylko usłyszała dzwonek do drzwi, uśmiechnęła się do siebie i oprawiła się szybko w lustrze. Otworzyła drzwi i gdy jej oczom ukazał się mega przystojny connor, z kwiatami i winem niemalże się rozpłynęła - cześć, cieze się, że nie musiałąm na ciebie długo czekać - wymruczała i wpuściła go do środka. Jednocześnie pewnie smsowała sobie z leslie.

Zobacz profil autora

4 Re: marie on Wto Lut 25, 2014 10:31 pm

uśmiechnięty pod nosem, wszedł do środka. postawił wino gdzieś w przedpokoju na stoliku i objął dziewczynę w talii, przyciągnął ją do siebie. jak dobrze że spotkał taką dziewczynę jak marie. czuł się w końcu szczęśliwy. czasami zastanawiał się czy to może przez to że rodzice go nie kochali i przez to że ciągle nie ma nikogo bliskiego przy sobie to jest taki agresywny. przez to być może też wpadł w narkotyki i w ogóle. pocałował dziewczynę w usta, tak fajnie, wiadomo - stęskniłem się za panią, proszę pani - wymruczał niczym kot - dzisiaj zostanę z tobą caałą piękną noc - pogładził ją po policzku

Zobacz profil autora

5 Re: marie on Wto Lut 25, 2014 10:41 pm

Gdy tylko postawił wino, chciała je zanieść do kuchni, jednak wzieta z zaskoczenia przez mężczyzne, zachichotała tylko. Nie sądziła nigdy, że ktoś może traktować ją tak dobrze jak on, mimo że pewnie nie raz bybła w jakimś związku. Również czula się szczęśliwa, może dlatego, że seks był niesamowity, pzez co teraz byłą potrojnie podekscytowana, bo wiedziala co się szykuje. Oddałą mu pocałunek i uśmiechnęła się po tym. SPojrzała na niego zadziorną miną - proszę pana, pan tęskni, za mną? nie wierze - oskarżyła go w żartach jednocześnie domagając się czegoś więcej. Osdsunęła się od niego - wina? - zapytała i od razu je dosyć nieporadnie zaczęła otwierać. Rozlała je w d dwóch kieliszów i pzrezła do salonu odpisując jenocześnie na osttniego już ma. Odzruciła teefon z niezadowoloną miną - moja przyjaciółka twierdzi, że pobiłe jej chłopaka, theo. Nie wierze, że jet aż tak zazdrosna - powiedziała troche wściekła i po chwili pocałowała go po raz kolejny - ale nie ważne może mi opowiesz co robiłe cały dzień? wygladasz na zmęczonego.

Zobacz profil autora

6 Re: marie on Wto Lut 25, 2014 10:46 pm

uśmiechnął się do dziewczyny. kiedy usłyszał imię theo, od razu wiedział o kogo chodzi. ale nie dał po sobie poznać że jest coś nie tak i że go zna, przecież wszystko było w najlepszym porządku. nie sądził też że marie zna leslie i theo, tu był jeszcze większy problem. będzie musiał albo oddalić się od marie, czego dziewczyna nie bardzo by chciała a tym bardziej on. napił się wina z kieliszka, potem żeby go odstawić. wziął dziewczynę na ręce i poszli od razu do jej łóżka, by się tam nawet tylko położyć. tam było znacznie wygodniej. objął dziewczynę ramieniem, delikatnie głaszcząc ją po drugim ramieniu. może nawet namiętnie pocałował - a wiesz, dzisiaj miałem bardzo dużo pracy w biurze, rysowałem dość duży projekt. ale nie mówmy o tej pracy. mam nadzieję że twój przyjaciel też wyzdrowieje - mruknął, całując ją w szyję - no cóż, może koleżance się przywidziało - skomentował

Zobacz profil autora

7 Re: marie on Wto Lut 25, 2014 10:56 pm

Oczywiście była niesamowicie naiwna dlatego wierzyła na kazde słowo chłopaka. A nawet , gdyby to nie była prawda co on mówił, to i tak szybko by mu wybaczyła, bo był wobec niej taaaaaki dobry, idealnie owinął ją sobie wokół palca. Pisnęła cichutko, gdy tylko chłopak ja tak odniósł. Niesamowicie imponował jej fakt, że był taki silny i męski, zresztą jakiej lasce to nie imponuje. Położyła się momentalnie obok niego i również objęła go swoją chudą łapką. Wsstchnęła cicho - masz racje, nie mówmy o pracy i o tym co ludzie myślą - stwierdziła od razu - Wiem po czym zrobi ci się lepiej. Połóż sie na brzuchu - pewnie od razu to zrobił, a ona strzeliła u mega zmysłowy masaż, jednocześnie całując go po szyi co jakiś czas.

Zobacz profil autora

8 Re: marie on Sro Lut 26, 2014 7:51 pm

zrobiła mu cudowny masaż, kochali sie kilka razy i potem grzecznie poszli spać.

Zobacz profil autora

Sponsored content

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]