paris when it sizzles


You are not connected. Please login or register

Leslie Matheson - Josephine Skriver

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Leslie Matheson - Josephine Skriver Empty Leslie Matheson - Josephine Skriver on Pią Lut 21, 2014 10:03 pm

leslie

leslie

Leslie Matheson

"feat. Josephine Skriver"

DATA URODZENIA: 13 grudnia 1990r.
MIEJSCE URODZENIA: Londyn
ZAJĘCIE: kurator w galerii sztuki / malarka
STATUS SPOŁECZNY: "studentka"
ORIENTACJA SEKSUALNA: hetero

BIOGRAFIA
Urodziła się w Londynie, spędziła dzieciństwo w typowym angielskim domku z równo przystrzyżonym trawnikiem, sąsiadując z wujostwem Harrego Pottera. Państwo Matheson nigdy nie srali banknotami, jednak nigdy niczego im nie brakowało oraz starali się nie rozpieszczając swojej jedynej pociechy, zapewniać jej możliwie jak najwięcej i na jak najlepszym poziomie. Dzięki spokojnemu usposobieniu dziewczyny nigdy nie dała rodzicom w kość, skończyła liceum z wyróżnieniem oraz dostała się na Sorbonę, co w pewnym sensie złamało serca rodziców na samą myśl o wypuszczeniu swojej małej córeczki w świat. Pogodzili się jednak z taką koleją rzeczy i tym sposobem Leslie wyjechała do Paryża, ukończyła historię sztuki i załapała się do pracy w przyjemnej galerii sztuki, prowadzonej przez pięćdziesięcioletnią lesbijkę, zakochaną w Leslie po uszy. W wolnych chwilach dziewczyna tworzy swoją własną sztukę, chcąc w przyszłości otworzyć galerię ze swoimi dziełami.

CHARAKTER
Pomimo tego iż zazwyczaj twardo stąpa po ziemi, ma w sobie całkiem sporą dawkę romantyzmu, pozwalającego jej spoglądać na otaczający ją świat z lekko przymrużonym okiem,  widzieć go w pozytywnych barwach. Nigdy nie zakłada najgorszego, cechuje ją wysoce rozwinięty optymizm. Jest wyjątkowo rodzinna i opiekuńcza, nie potrafi przejść obojętnie obok kogokolwiek potrzebującego choćby najmniejszej, najbardziej błahej formy pomocy. Nie jest jednak naiwna, empatia nie przesłania jej oczu i potrafi odróżnić prawdziwą potrzebę pomocy od próby wykorzystania jej.
Nie siedzi cicho, kiedy coś jej nie pasuje. Potrafi wyrażać swoje zdanie, nie zakrzykując jednak innych, a w pełen kultury sposób, wyrażając konstruktywną krytykę i silnie argumentując swoje przekonania.  Wie również kiedy przemilczeć swoje racje, jeśli wymaga tego od niej sytuacja.
Do każdej sprawy podchodzi z wrodzoną ambicją. Nie przerywa rozpoczętego zadania w połowie drogi, zawsze doprowadza wszystko do końca, choćby miało ją to sporo kosztować. Nie cechuje jej słomiany zapał, nie chwyta się wszystkich możliwych zadań, wybiera kilka ale wkłada w nie serce.
Ponadto charakteryzuje się ogromnymi pokładami cierpliwości, momentami godnej podziwu. Potrzeba naprawdę dużo, żeby wyprowadzić ją z równowagi.

CIEKAWOSTKI » lubi gotować
» nie lubi bananów
» wieczorami biega
» nie ma w domu telewizora i nie lubi oglądać telewizji gdziekolwiek indziej
» ma słabą głowę

2Leslie Matheson - Josephine Skriver Empty Re: Leslie Matheson - Josephine Skriver on Pią Lut 21, 2014 10:09 pm

administrator

administrator
Admin


♥ AKCEPT
Życzymy miłej zabawy na forum

http://ohparis.lovelyforum.net

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach